KONCERTI Z MLADIMI

Koncerti z mladimi potekajo na različnih prizoriščih. Mladi umetniki se bodo predstavili na koncertnem odru in tako pridobili prve izkušnje nastopanja za poklic profesionalnega glasbenika.



MLADI MLADIM 7

Koncerti v sodelovanju s Cankarjevim domom bodo v Klubu in Kosovelovi dvorani Cankarjevega doma ter v dvorani Slavka Osterca Slovenske filharmonije.

| | OKT 18 SRE

Mladi mladim, 18.10.2023

Ana Krapež, klarinet · Trio Trn 19:30, Kosovelova dvorana Cankarjevega doma
| | NOV 22 SRE

Mladi mladim, 22.11.2023

Tevž Kupljenik, oboa · Ana Rupar, violina 19:30, Kosovelova dvorana Cankarjevega doma
| | DEC 5 TOR

Mladi mladim, 5.12.2023

Žiga Čopi, tenor · Duo: Katarina Zorec, sopran, Peter Barbo, klavir 19:30, Slovenska filharmonija, dvorana Slavka Osterca
| | JAN 17 SRE

Mladi mladim, 17.1.2024

Ajda Gutnik, violina · Adrian Ignjatović, harfa 19:30, Kosovelova dvorana Cankarjevega doma
| | FEB 7 SRE

Mladi mladim, 7.2.2024

Kvartet Novus · Sara Čano, violončelo 19:30, Kosovelova dvorana Cankarjevega doma
| | MAJ 8 SRE

Mladi mladim, 8.5.2024

Leonard Razboršek, violončelo · Lan Meden, saksofon 19:30, Kosovelova dvorana Cankarjevega doma
| | MAR 27 SRE

Mladi mladim, 27.3.2024

Lara Korenjak, klarinet · Stefanija Udicki, violina 19:30, Kosovelova dvorana Cankarjevega doma

OB KLAVIRJU 4

Koncerti v sodelovanju s Konservatorijem za glasbo in balet Ljubljana bodo v Veliki dvorani KGBL na Vegovi ulici 7.

| | DEC 19 TOR

Ob klavirju, 19.12.2023

Lian Pucihar · Neža Tovšak 19:30, Slovenska filharmonija, dvorana Slavka Osterca
| | JAN 23 TOR

Ob klavirju, 23.1.2024

Eva Založnik · Klara Lužnik 19:30, Slovenska filharmonija, dvorana Slavka Osterca
| | MAR 19 TOR

Ob klavirju, 19.3.2024

Marija Jovanović · Dora Dresler 19:30, Slovenska filharmonija, dvorana Slavka Osterca
| | APR 16 TOR

Ob klavirju, 16.4.2024

Izak Ban · Klavirski trio Rupnik 19:30, Slovenska filharmonija, dvorana Slavka Osterca

ZVOKI MLADIH 4

Koncerti v sodelovanju z  Mestno občino Ljubljana bodo Rdeči dvorani Magistrata.

| | OKT 24 TOR

Zvoki mladih, 24.10.2023

Petra Burnik, violina · Nina Pavšek, klarinet 19:30, Rdeča dvorana Magistrata
| | NOV 14 TOR

Zvoki mladih, 14.11.2023

Katarina Lozar, flavta · Živa Kralj, violina 19:30, Rdeča dvorana Magistrata
| | JAN 30 TOR

Zvoki mladih, 30.1.2024

Kika Szomi Kralj, klarinet · Marija Terezija Kolman, violina 19:30, Rdeča dvorana Magistrata
| | MAR 20 SRE

Zvoki mladih, 20.3.2024

Mila Imak Fernandez Ostaševski, violina · Lucija Dujmović, klarinet 19:30, Rdeča dvorana Magistrata

PRISLUHNIMO 3

Koncerti v sodelovanju z Zavodom Muzej in galerije mesta Ljubljane in Konservatorijem za glasbo in balet Ljubljana bodo v Mestnem muzeju Ljubljana in Veliki dvorani KGBL (Vegova ulica 7, Ljubljana).

| | JAN 22 PON

Prisluhnimo, 22.1.2024

Kiara Janko, harmonika · Duo Espressivo: Nace Ravnikar, kitara, Gašper Golob Rupnik, kitara 19:30, Mestni muzej Ljubljana
| | MAR 11 PON

Prisluhnimo, 11.3.2024

Taja Rijavec, harfa · Godalni kvartet Perpetuum 19:30, Mestni muzej Ljubljana
| | APR 15 PON

Prisluhnimo, 15.4.2024

Matej Berlot, kitara · Leto Križanič Žorž, harfa 19:30, Mestni muzej Ljubljana

DOBIMO SE 4

Koncerti v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana bodo v Rdeči dvorani Magistrata.



| | OKT 25 SRE

Dobimo se, 25.10.2023

Mile Đurđević, harmonika · Živa Bohinc, violina 19:30, Rdeča dvorana Magistrata
| | NOV 15 SRE

Dobimo se, 15.11.2023

Žan Gazvoda, saksofon · Anika Goldner, violina 19:30, Rdeča dvorana Magistrata
| | JAN 31 SRE

Dobimo se, 31.1.2024

Nika Oder, flavta · Nuša Planinc, violončelo 19:30, Rdeča dvorana Magistrata
| | MAR 6 SRE

Dobimo se, 6.3.2024

Leon Ravnikar, kitara · Diana Marković, klarinet 19:30, Rdeča dvorana Magistrata

GLASBENA ULICA 4

Koncerti v sodelovanju s Konservatorijem za glasbo in balet Ljubljana bodo v Veliki dvorani KGBL na Vegovi ulici 7.

 

| | OKT 9 PON

Glasbena ulica, 9.10.2023

Neža Nahtigal, violina  · Arijan Mačak, saksofon 19:30, Velika dvorana KGBL OE Glasbena šola (Vegova ulica 7, Ljubljana)
| | NOV 27 PON

Glasbena ulica, 27.11.2023

Emanuel Mikac, evfonij · Laura Bartelj, violina 19:30, Velika dvorana KGBL OE Glasbena šola (Vegova ulica 7, Ljubljana)
| | FEB 5 PON

Glasbena ulica, 5.2.2024

Kristijan Kmet, tolkala · Duo: Ema Krečič, violončelo, Sara Köveš, klavir 19:30, Velika dvorana KGBL OE Glasbena šola (Vegova ulica 7, Ljubljana)
| | APR 22 PON

Glasbena ulica, 22.4.2024

Eva Majcen, kljunasta flavta · Duo Luna 19:30, Velika dvorana KGBL OE Glasbena šola (Vegova ulica 7, Ljubljana)

JAZZ MLADIH 4

v sodelovanju s Konservatorijem za glasbo in balet Ljubljana.

Priredili bomo štiri koncerte, dva jeseni in dva spomladi.

Datumi in lokacija koncertov bodo objavljeni kasneje.

Vstopnine ni!

| | DEC 12 TOR

JAZZ MLADIH, 12.12.2023

Koncert skupin oddelka za jazz in zabavno glasbo 19:00, Dvorana Lucijana Marije Škerjanca KGBL
| | DEC 21 ČET

JAZZ MLADIH, 21.12.2023

Big Band Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana 19:00, Dvorana Lucijana Marije Škerjanca KGBL
| | FEB 12 PON

JAZZ MLADIH, 12.2.2024

MOJA PESEM - Večer avtorske glasbe dijakov oddelka za jazz in zabavno glasbo 19:00, Dvorana Lucijana Marije Škerjanca KGBL
| | APR 15 PON

JAZZ MLADIH, 15.4.2024

Big Band Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana 19:00, Dvorana Lucijana Marije Škerjanca KGBL

JESENSKE SERENADE 4

| | SEP 14 ČET

POPOTOVANJE

Julija Vrabec, klarinet · Godalni kvartet · Kristian Koželj 19:00, Dvorec Bukovje v Dravogradu
| | SEP 15 PET

PESEM PTICE

Metka Černugelj, flavta · Maja Kralj, kitara · Dejan Pevčević 19:00, Grajska klet v Vipavskem križu
| | SEP 28 ČET

ZIMZELENJE

IngeniuM · Tina Uršič 19:00, Dvorec Bukovje v Dravogradu
| | SEP 29 PET

LOVILEC SANJ

Marko Hatlak BAND · Tadej Pišek 19:00, Grajska klet v Vipavskem križu